Декларација: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 69 бајти ,  пред 9 години
с (Бот менува: cite web -> цитирана веб страница)
== Белешки ==
<div class="references-small" style="-moz-column-count: 1; column-count: 1;">
<reference.КОГА ВРНЕ КОГА ВЕЕ СИТЕ БУДАЛИ СМЕЕ!!!!s/>
<references/>
</div>
 
Анонимен корисник

Прегледник