Прејди на содржината

Анаполис (Мериленд): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:Аннаполис (Мэриленд)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава scn:Annapolis)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:Аннаполис (Мэриленд))
[[he:אנאפוליס]]
[[pam:Annapolis, Maryland]]
[[kk:Аннаполис (Мэриленд)]]
[[kw:Annapolis, Tir Maria]]
[[sw:Annapolis, Maryland]]
11.502

уредувања