Разлика помеѓу преработките на „Американски долар“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава mwl:Dólar amaricano
(Додавање на текст)
с (r2.7.1) (Робот: Додава mwl:Dólar amaricano)
[[arz:دولار امريكانى]]
[[ms:Dolar Amerika Syarikat]]
[[mwl:Dólar amaricano]]
[[mn:Америк доллар]]
[[my:အမေရိကန်ဒေါ်လာ]]
34.422

уредувања

Прегледник