Разлика помеѓу преработките на „Мурсија (автономна заедница)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава az:Mursiya
с (r2.7.3) (Робот: Додава nn:Regionen Murcia)
с (r2.7.3) (Робот: Додава az:Mursiya)
[[frp:Comunôtât ôtonoma de Murcie]]
[[ast:Rexón de Murcia]]
[[az:Mursiya]]
[[be:Мурсія, аўтаномная супольнасць]]
[[bg:Мурсия (автономна област)]]
7.187

уредувања

Прегледник