Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам lij:Helena (Montana) во lij:Helena (Montann-a)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Ја менувам lij:Helena, Montana во lij:Helena (Montana))
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам lij:Helena (Montana) во lij:Helena (Montann-a))
[[lv:Helina]]
[[lt:Helena (Montana)]]
[[lij:Helena (MontanaMontann-a)]]
[[lmo:Helena, Montana]]
[[mg:Helena, Montana]]