Хавана: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам ar:هافانا (مدينة) во ar:هافانا
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам ar:هافانا во ar:هافانا (مدينة))
с (r2.7.3rc2) (Робот: Ја менувам ar:هافانا (مدينة) во ar:هافانا)
[[am:ሀቫና]]
[[ang:Hafana]]
[[ar:هافانا (مدينة)]]
[[an:L'Habana]]
[[roa-rup:La Habana]]
6.057

уредувања

Прегледник