Прејди на содржината

Кејти Ледецки: Разлика помеѓу преработките

Додадени 38 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава ja:ケイティ・レデッキー
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава uk:Кейті Ледекі)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ja:ケイティ・レデッキー)
[[he:קייטי לדקי]]
[[nl:Katie Ledecky]]
[[ja:ケイティ・レデッキー]]
[[no:Katie Ledecky]]
[[pl:Kathleen Ledecky]]
34.422

уредувања