Прејди на содржината

Мидвејски Атол: Разлика помеѓу преработките

Одземени 8 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам eu:Midway atoloia во eu:Midway
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува bg:Мидуей)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам eu:Midway atoloia во eu:Midway)
[[es:Islas Midway]]
[[eo:Midvejinsuloj]]
[[eu:Midway atoloia]]
[[fa:جزیره مرجانی میدوی]]
[[fo:Midwayoyggjar]]
127.228

уредувања