Мир: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 17 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Мирное время во ru:Мир (отсутствие войны)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Мир (отсутствие войны) во ru:Мирное время)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Мирное время во ru:Мир (отсутствие войны))
[[qu:Thak]]
[[rue:Мір]]
[[ru:Мир (отсутствие войны)]]
[[ru:Мирное время]]
[[sq:Paqja]]
[[scn:Paci]]
127.214

уредувања

Прегледник