Прејди на содржината

Мир: Разлика помеѓу преработките

Одземени 17 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Мир (отсутствие войны) во ru:Мирное время
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава pcd:Pèx)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам ru:Мир (отсутствие войны) во ru:Мирное время)
[[qu:Thak]]
[[rue:Мір]]
[[ru:Мирное время]]
[[ru:Мир (отсутствие войны)]]
[[sq:Paqja]]
[[scn:Paci]]
127.230

уредувања