Грб на Бахамите: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.3) (Робот: Додава arz:شعار البهاما)
Нема опис на уредувањето
{{Infobox Coat of arms
|name = Грб на Бахами
|image = Coat of arms of Bahamas.pngsvg
|image_width = 200
|middle =
110

уредувања

Прегледник