Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Починати во 1209 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1209
с (r2.7.3) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1209.)
с (Робот: Додава ku:Kategorî:Mirin 1209)
[[it:Categoria:Morti nel 1209]]
[[kk:Санат:1209 жылы қайтыс болғандар]]
[[ku:Kategorî:Mirin 1209]]
[[la:Categoria:Mortui 1209]]
[[hu:Kategória:1209-ben elhunyt személyek]]
85.496

уредувања

Прегледник