Бурбонци: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземен 21 бајт ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.2+) (Робот: Менува eo:Burbonoj (dinastio))
[[it:Borbone]]
[[he:בית בורבון]]
[[ka:ბურბონები]]
[[ka:ბურბონი (დინასტია)]]
[[la:Gens Burbonia]]
[[lt:Burbonai]]
127.201

уредување

Прегледник