Рихард Вагнер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 23 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Брише diq:Richard Wagner
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава ilo:Richard Wagner)
с (r2.7.3) (Робот: Брише diq:Richard Wagner)
[[hy:Ռիխարդ Վագներ]]
[[hr:Richard Wagner]]
[[ilo:Richard Wagner]]
[[id:Richard Wagner]]
[[ia:Richard Wagner]]
[[os:Вагнер, Рихард]]
[[ilo:Richard Wagner]]
[[is:Richard Wagner]]
[[it:Richard Wagner]]
[[yo:Richard Wagner]]
[[zh-yue:華格納]]
[[diq:Richard Wagner]]
[[bat-smg:Richard Wagner]]
[[zh:理查德·瓦格纳]]
765

уредувања

Прегледник