Разлика помеѓу преработките на „Фобос“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 26 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2) (Робот: Додава mwl:Fobos (satélite)
с (r2.7.3) (Робот: Менува bs:Fobos (satelit))
с (r2.7.2) (Робот: Додава mwl:Fobos (satélite))
[[hu:Phobosz (hold)]]
[[ml:ഫോബോസ് (ഉപഗ്രഹം)]]
[[mwl:Fobos (satélite)]]
[[nl:Phobos (maan)]]
[[ja:フォボス (衛星)]]
7.011

уредување

Прегледник