Прејди на содржината

Димитар Башевски: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Додава bg:Димитър Башевски
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (r2.7.2+) (Робот: Додава bg:Димитър Башевски)
 
[[Категорија:Ѓавато]]
 
[[bg:Димитър Башевски]]
127.230

уредувања