Разлика помеѓу преработките на „Фудбалска лига Чемпионшип“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
* {{flagicon|Англија}} [[АФК Лидс Јунајтед|Лидс]]
* {{flagicon|Англија}} [[ФК Лестер Сити|Лестер]]
* {{flagicon|Англија}} [[ФК МидлзброМидлзборо|МидлзброМидлзборо]]
* {{flagicon|Англија}} [[ФК Милвол|Милвол]]
* {{flagicon|Англија}} [[ФК Нотингем Форест|Нотингем Форест]]

Прегледник