Разлика помеѓу преработките на „Јани Макрадули“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 507 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
== Надворешни врски ==
* [http://www.sobranie.mk/?ItemID=881DFAEE07962042A220F9EB90E51C7B Јани Макрадули ПОТПРЕТСЕДАТЕЛ НА СОБРАНИЕТО НА РЕПУБЛИКА МАКЕДОНИЈА]
 
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Макрадули}}
[[Категорија:Живи луѓе]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
[[Категорија:Македонски политичари]]
[[Категорија:Пратенички состав 2002-2006]]
[[Категорија:Пратенички состав 2006-2008]]
[[Категорија:Пратенички состав 2008-2011]]
[[Категорија:Пратенички состав 2011-2015]]

Прегледник