Њуфаундленд и Лабрадор: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Ја менувам pam:Newfoundland and Labrador во pam:Terranova at Labrador
с (r2.7.3) (Робот: Додава sq:Toka e Re dhe Labradori)
с (r2.7.3) (Робот: Ја менувам pam:Newfoundland and Labrador во pam:Terranova at Labrador)
[[he:ניופאונדלנד ולברדור]]
[[kl:Newfoundland aamma Labrador]]
[[pam:NewfoundlandTerranova andat Labrador]]
[[ka:ნიუფაუნდლენდი და ლაბრადორი]]
[[kw:Tir Nowydh ha Labrador]]

Прегледник