Минхенски масакр: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{commonscat|Munich massacre}}
 
[[Категорија:Минхенски масакар| ]]
{{никулец}}
[[Категорија:Црн септември (организација)]]
 
[[ar:عملية ميونخ]]

Прегледник