Глава: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 20 бајти ,  пред 9 години
с
Робот: Брише bn:মাথা (deleted)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Робот: Додава vep:Pä)
с (Робот: Брише bn:মাথা (deleted))
[[av:БетӀер]]
[[ay:P'iqi]]
[[bn:মাথা]]
[[zh-min-nan:Thâu]]
[[be:Галава]]
85.496

уредувања

Прегледник