Разлика помеѓу преработките на „Јована (кралица на Шкотска)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава hu:Angliai Johanna
с (r2.7.1) (Бот Додава: cs:Johana Anglická (1321-1362))
с (r2.7.3) (Робот: Додава hu:Angliai Johanna)
[[it:Giovanna Plantageneto (1321-1362)]]
[[he:ג'ואן מהמצודה]]
[[hu:Angliai Johanna]]
[[nl:Johanna van Engeland (1321-1362)]]
[[ja:ジョーン・オブ・ザ・タワー]]
7.187

уредувања

Прегледник