Разлика помеѓу преработките на „Риоха“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 27 бајти ,  пред 8 години
с
r2.5.4) (Робот: Додава id:La Rioja, jv:La Rioja; менува fa:استان لاریخا
с (r2.7.2+) (Робот: Менува ru:Риоха)
с (r2.5.4) (Робот: Додава id:La Rioja, jv:La Rioja; менува fa:استان لاریخا)
[[ext:La Rioja]]
[[eu:Errioxako Autonomia Erkidegoa]]
[[fa:استان لاریخا]]
[[fa:لا ریوخا (استان)]]
[[fr:La Rioja]]
[[fy:La Rioga]]
[[gl:A Rioxa - La Rioja]]
[[ko:라리오하 지방]]
[[id:La Rioja]]
[[os:Риохæ]]
[[it:La Rioja (Spagna)]]
[[he:לה ריוחה]]
[[jv:La Rioja]]
[[pam:La Rioja (autonomous community)]]
[[ka:ლა-რიოხა]]
5.215

уредувања

Прегледник