Виборг: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Ја менувам uk:Віборг во uk:Віборг (Данія)
[проверена преработка][проверена преработка]
(ситна поправка)
с (r2.7.2+) (Робот: Ја менувам uk:Віборг во uk:Віборг (Данія))
[[fi:Viborg]]
[[sv:Viborg, Danmark]]
[[uk:Віборг (Данія)]]
[[vi:Viborg]]
[[vo:Viborg (Danän)]]
127.214

уредувања

Прегледник