Разлика помеѓу преработките на „ЦЕРН“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 13 бајти ,  пред 9 години
File:CERN logo.svg has been deleted upon request from CERN
с (Робот: Додава xmf:CERN)
(File:CERN logo.svg has been deleted upon request from CERN)
{{Infobox Organization
|name=Европска организација <br />за нуклеарно истражување<br /><small>Organisation Européenne<br />pour la Recherche Nucléaire</small>
|image = CERN Logo.svg
|caption =
|map = CERN member states.svg
27

уредувања

Прегледник