Географски координатен систем: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Робот: Додава scn:Cuurdinati giugràfichi
с (Робот: Додава fiu-vro:Maapäälidseq koordinaadiq)
с (Робот: Додава scn:Cuurdinati giugràfichi)
[[sah:География координаталара]]
[[sq:Koordinatat gjeografike]]
[[scn:Cuurdinati giugràfichi]]
[[si:භූගෝලීය ඛණ්ඩාංක පද්ධතිය]]
[[simple:Geographic coordinate system]]
85.496

уредувања

Прегледник