Разлика помеѓу преработките на „Вилхелм Конрад Рентген“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2) (Робот: Додава bar:Wilhelm Conrad Röntgen
с (Робот: Додава pms:Wilhelm Konrad Röntgen)
с (r2.7.2) (Робот: Додава bar:Wilhelm Conrad Röntgen)
[[be-x-old:Вільгельм Конрад Рэнтген]]
[[bg:Вилхелм Рьонтген]]
[[pmsbar:Wilhelm KonradConrad Röntgen]]
[[bs:Wilhelm Conrad Röntgen]]
[[ca:Wilhelm Röntgen]]
[[oc:Wilhelm Conrad Röntgen]]
[[om:Wilhelm Rontgen]]
[[pms:Wilhelm Konrad Röntgen]]
[[pnb:ولہیلم رونٹیگن]]
[[pms:Wilhelm Konrad Röntgen]]
[[pl:Wilhelm Röntgen]]
[[pt:Wilhelm Conrad Röntgen]]
1.229

уредувања

Прегледник