Разлика помеѓу преработките на „Хелсингланд“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 19 бајти ,  пред 9 години
с
нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Infobox settlement | name = Хелсингланд | native_name = Hälsingland | native_name_lang = sv | image_c...)
 
с
{{Infobox settlement
| name = Хелсингланд
| native_name = <small>''Hälsingland''</small>
| native_name_lang = sv
| image_caption =

Прегледник