NGC 6025: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 6025
с (r2.7.3) (Робот: Додава az, de, en, eo, hu, it, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz, zh)
с (r2.7.3) (Робот: Додава kk:NGC 6025)
[[eo:NGC 6025]]
[[it:NGC 6025]]
[[kk:NGC 6025]]
[[hu:NGC 6025]]
[[nl:NGC 6025]]
11.502

уредувања

Прегледник