Твитер: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 15 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава el:Twitter
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава pa:ਟਵਿਟਰ)
с (r2.7.1) (Робот: Додава el:Twitter)
[[de:Twitter]]
[[et:Twitter]]
[[el:Twitter]]
[[en:Twitter]]
[[es:Twitter]]
2.613

уредувања

Прегледник