1580-ти: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 30 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава ur:1580ء کی دہائی
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува ru:1580-е годы)
с (r2.7.3) (Робот: Додава ur:1580ء کی دہائی)
[[tk:1580ýý]]
[[uk:1580-ті]]
[[ur:1580ء کی دہائی]]
[[vi:Thập niên 1580]]
[[wa:Anêyes 1580]]
127.201

уредување

Прегледник