UTC-12:00: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 48 бајти ,  пред 9 години
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:UTC−12)
с (Робот: Додава ur:مُتناسق عالمی وقت−12:00)
[[th:UTC−12]]
[[uk:UTC−12]]
[[ur:مُتناسق عالمی وقت−12:00]]
[[vi:UTC-12]]
[[zh:UTC-12]]
85.496

уредувања

Прегледник