Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Корисник pl-N“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.6.4) (Робот: Додава ia:Categoria:Usator pl-N
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ilo:Kategoria:Agar-aramat pl-N)
с (r2.6.4) (Робот: Додава ia:Categoria:Usator pl-N)
[[gd:Roinn-seòrsa:User pl-N]]
[[gl:Categoría:Usuario pl-N]]
[[got:Category𐌷𐌰𐌽𐍃𐌰:Niutands pl-A]]
[[ko:분류:사용자 pl-M]]
[[hy:Կատեգորիա:User pl-N]]
[[ilo:Kategoria:Agar-aramat pl-N]]
[[id:Kategori:User pl-N]]
[[ia:Categoria:Usator pl-N]]
[[ie:Categorie:User pl-M]]
[[ik:Category:User pl-N]]
4.229

уредувања

Прегледник