Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Mazandéran
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава diq:Mazenderan (eyalet))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува fr:Mazandéran)
[[eu:Mazandaran]]
[[fa:استان مازندران]]
[[fr:MazandaranMazandéran]]
[[glk:مازندران (اوستان)]]
[[ko:마잔다란 주]]
127.214

уредувања

Прегледник