Разлика помеѓу преработките на „Завхан (покраина)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Додава ja:ザブハン県
с (Робот: Додава sco:Zavkhan Province)
с (r2.7.1) (Робот: Додава ja:ザブハン県)
[[mn:Завхан]]
[[nl:Zavhan]]
[[ja:ザブハン県]]
[[no:Zavkhan]]
[[pnb:صوبہ زاوخان]]
[[ro:Zawchan-Aimag]]
[[ru:Завхан]]
[[fi:Zavhan]]
[[sco:Zavkhan Province]]
[[fi:Zavhan]]
[[sv:Dzavchan]]
[[tl:Zavkhan Province]]
34.422

уредувања

Прегледник