Каталонски јазик: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува stq:Kataloansk
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава uz:Katalan tili)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува stq:Kataloansk)
[[sc:Limba catalana]]
[[sco:Catalan leid]]
[[stq:KatalaniskKataloansk]]
[[sq:Gjuha katalane]]
[[scn:Lingua catalana]]
127.214

уредувања

Прегледник