Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Фудбалот во 1947 година“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Categoria:1947 no futebol
с (r2.7.2) (Робот: Додава fa:رده:فوتبال در ۱۹۴۷ (میلادی))
с (r2.7.2+) (Робот: Менува pt:Categoria:1947 no futebol)
[[no:Kategori:Fotball i 1947]]
[[pl:Kategoria:1947 w piłce nożnej]]
[[pt:Categoria:Futebol1947 deno 1947futebol]]
[[ru:Категория:1947 год в футболе]]
[[sk:Kategória:Futbal v 1947]]
126.793

уредувања

Прегледник