Прејди на содржината

Дискус: Разлика помеѓу преработките

Додадени 7 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува he:דיסקוס (דג)
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Робот: Додава ko:디스커스)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува he:דיסקוס (דג))
[[ko:디스커스]]
[[it:Symphysodon]]
[[he:דיסקוס (דג)]]
[[kk:Дискус]]
[[lt:Diskai]]
127.228

уредувања