Прејди на содржината

Кладистика: Разлика помеѓу преработките

Одземени 37 бајти ,  пред 10 години
с
Робот: Брише de:Kladistik (strongly connected to mk:Клад), fi:Kladistiikka (strongly connected to mk:Клад)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Додава ro:Cladistică)
с (Робот: Брише de:Kladistik (strongly connected to mk:Клад), fi:Kladistiikka (strongly connected to mk:Клад))
[[cs:Kladistika]]
[[da:Kladistik]]
[[de:Kladistik]]
[[et:Kladistika]]
[[el:Κλαδιστική]]
[[sr:Кладистика]]
[[sh:Kladistika]]
[[fi:Kladistiikka]]
[[sv:Kladistik]]
[[tr:Kladistik]]
85.496

уредувања