Разлика помеѓу преработките на „Америго Веспучи“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Амеріго Веспуччі
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:Амеріґо Веспуччі)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува uk:Амеріго Веспуччі)
[[th:อเมริโก เวสปุชชี]]
[[tr:Amerigo Vespucci]]
[[uk:АмеріґоАмеріго Веспуччі]]
[[vi:Amerigo Vespucci]]
[[yi:אמעריגא וועספוטשי]]
126.126

уредувања

Прегледник