Прејди на содржината

Предлошка:Корисник it-1: Разлика помеѓу преработките

с
Робот: Додава rw:Template:User it-1
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Робот: Додава pa:ਫਰਮਾ:User it-1)
с (Робот: Додава rw:Template:User it-1)
[[pt:Predefinição:User it-1]]
[[ru:Шаблон:User it-1]]
[[rw:Template:User it-1]]
[[sah:Халыып:User it-1]]
[[sc:Template:Usuariu it-1]]
85.496

уредувања