Разлика помеѓу преработките на „Транскрипција (лингвистика)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава da:Transskription (sprog)
(interwiki-link update - change in ru.wiki)
с (r2.7.3) (Робот: Додава da:Transskription (sprog))
[[ca:Transcripció lingüística]]
[[cs:Transkripce (lingvistika)]]
[[da:Transskription (sprog)]]
[[de:Transkription (Schreibung)]]
[[en:Transcription (linguistics)]]
11.502

уредувања

Прегледник