Разлика помеѓу преработките на „Санто Доминго“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува uk:Санто-Домінґо
с (r2.7.2+) (Робот: Додава ur:سانتو دومنگو)
с (r2.7.3) (Робот: Менува uk:Санто-Домінґо)
[[tg:Вилояти Санто Доминго]]
[[tr:Santo Domingo]]
[[uk:Санто-ДомінгоДомінґо]]
[[ur:سانتو دومنگو]]
[[vi:Santo Domingo]]
126.526

уредувања

Прегледник