NGC 6025: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 240 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава az, de, en, eo, hu, it, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz, zh
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{#if: +{{subst:#if:))
с (r2.7.3) (Робот: Додава az, de, en, eo, hu, it, nl, pl, pt, ru, sk, tr, uk, uz, zh)
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Јужен Триаголник]]
 
[[az:NGC 6025]]
[[de:NGC 6025]]
[[en:NGC 6025]]
[[eo:NGC 6025]]
[[it:NGC 6025]]
[[hu:NGC 6025]]
[[nl:NGC 6025]]
[[uz:NGC 6025]]
[[pl:NGC 6025]]
[[pt:NGC 6025]]
[[ru:NGC 6025]]
[[sk:NGC 6025]]
[[sr:NGC 6025]]
[[tr:NGC 6025]]
[[uk:NGC 6025]]
[[zh:NGC 6025]]
127.214

уредувања

Прегледник