Разлика помеѓу преработките на „Вирџинија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
r2.7.1) (Робот: Менува ckb:ڤیرجینیا
с (Робот: Додава am:ቨርጂኒያ)
с (r2.7.1) (Робот: Менува ckb:ڤیرجینیا)
 
[[af:Virginië]]
[[am:ቨርጂኒያ]]
[[ang:Virginia]]
[[ar:فيرجينيا]]
[[am:ቨርጂኒያ]]
[[an:Virchinia]]
[[arc:ܒܪܓܝܢܝܐ]]
[[sl:Virginija]]
[[szl:Wirgińijo]]
[[ckb:ڤێرجینیاڤیرجینیا]]
[[sr:Вирџинија]]
[[sh:Virginia]]
34.422

уредувања

Прегледник