Разлика помеѓу преработките на „Навалперал де Тормес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава zh:纳瓦尔佩拉尔德托尔梅斯
с (Робот: Додава oc:Navalperal de Tormes)
с (r2.7.3) (Робот: Додава zh:纳瓦尔佩拉尔德托尔梅斯)
[[ia:Navalperal de Tormes]]
[[it:Navalperal de Tormes]]
[[uz:Navalperal de Tormes]]
[[kk:Навальпераль-де-Тормес]]
[[oc:Navalperal de Tormes]]
[[uz:Navalperal de Tormes]]
[[pt:Navalperal de Tormes]]
[[ru:Навальпераль-де-Тормес]]
[[vi:Navalperal de Tormes]]
[[war:Navalperal de Tormes]]
[[zh:纳瓦尔佩拉尔德托尔梅斯]]

Прегледник