Прејди на содржината

Хелена (Монтана): Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.1) (Робот: Додава uz:Helena (Montana)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.3) (Робот: Додава cy:Helena, Montana)
с (r2.7.1) (Робот: Додава uz:Helena (Montana))
[[nn:Helena i Montana]]
[[oc:Helena (Montana)]]
[[uz:Helena (Montana)]]
[[pnb:ہیلینا]]
[[pl:Helena (Montana)]]
34.422

уредувања