Разлика помеѓу преработките на „Нов Тајпеј“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува en:New Taipei City
с (Робот: Додава en:New Taipei)
с (r2.7.3) (Робот: Менува en:New Taipei City)
[[cs:Nový Tchaj-pej]]
[[de:Neu-Taipeh]]
[[en:New Taipei City]]
[[es:Nuevo Taipéi]]
[[en:New Taipei]]
[[eo:Novtajpeo]]
[[eu:Taipei konderria]]
[[fi:Uusi-Taipei]]
[[tl:New Taipei]]
[[tr:New Taipei]]
[[th:ซินเป่ย]]
[[tr:New Taipei]]
[[vi:Tân Bắc]]
[[war:Bag-o nga Taipei]]
765

уредувања

Прегледник