Категорија:Починати во 1453 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1453
с (r2.7.2) (Робот: Додава bs:Kategorija:Umrli 1453.)
с (r2.7.3) (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1453)
[[fa:رده:درگذشتگان ۱۴۵۳ (میلادی)]]
[[fr:Catégorie:Décès en 1453]]
[[gangl:CategoryCategoría:Finados en 1453年過世]]
[[gan:分類:1453年過世]]
[[ko:분류:1453년 죽음]]
[[bpy:থাক:মারি ১৪৫৩-এ মরিসিতা (দৌ ইসিতা)]]
127.214

уредувања

Прегледник