Категорија:Починати во 1566 година: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.2+) (Робот: Менува hif:Category:1566 maut
с (Робот: Додава gl:Categoría:Finados en 1566)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува hif:Category:1566 maut)
[[eu:Kategoria:1566ko heriotzak]]
[[fa:رده:درگذشتگان ۱۵۶۶ (میلادی)]]
[[glhif:CategoríaCategory:Finados1566 en 1566maut]]
[[hif:vibhag:1566 maut]]
[[fr:Catégorie:Décès en 1566]]
[[gl:Categoría:Finados en 1566]]
[[gan:Category:1566年過世]]
[[ko:분류:1566년 죽음]]
127.214

уредувања

Прегледник